جستجو
05/08/2021 - شنبه 18 ارديبهشت 1400
Menu
1399/12/16 49 بازدید اولین جلسه طرح طبقه بندی مشاغل برگزار شد
image
اولین جلسه کارگروه بررسی پروژه بازنگري طرح طبقه‌بندی مشاغل شهرداري تهران با حضور مدیران کل تشکیلات و منابع انسانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تشکیلات و بهبود روش‌ها، سجاد احمدوند با اعلام این خبر افزود: بازنگری طرح طبقه‌بندی مشاغل شهرداری تهران با محوریت ادارات کل تشکیلات و منابع انسانی از تیرماه سال جاری، همسو و در راستای تحقق اهداف استراتژیک مدیریت ارشد شهرداری تهران آغازشده است و پیاده‌سازی آن گامی مهم در حفظ پویایی سیستم، ارتقاء راندمان تخصصی و فنی منابع انسانی و درنهایت افزایش اثربخشی به‌کارگیری ظرفیت انسانی متخصص و مناسب در سازمان شهرداری تهران را در پی خواهد داشت.
مدیرکل تشکیلات و بهبود روش‌ها اظهار کرد با شروع عملیات اجرائی این طرح، کارگروهی متشکل از مدیران و کارشناسان ادارات کل تشکیلات، منابع انسانی و معاونین برخی از مناطق شهرداري تهران ایجاد شد که مسئولیت آن بحث و تبادل‌نظر، آسیب‌شناسی و شناسایی کم‌وکاستی‌های طرح طبقه‌بندی جاری می‌باشد. علاوه بر این با انجام مصاحبه و چندین مرحله توزیع پرسشنامه در خصوص نتایج اولیه بازنگری طرح یادشده نظرسنجی به‌عمل‌آمده است.
احمدوند در ادامه گفت در جلسه مشترک مذکور که با حضور مشاور پروژه، مدیران کل و مشاور حوزه معاونت توسعه منابع انسانی برگزار شد، پیشنهادات مطرح و در رابطه با چگونگی ادامه فرایند تصمیم‌گیری شد. ضمناً مقرر شد در ادامه پروژه برای شناخت صحیح مشاغل، بازنگری عناوین شغلی، پالایش‌های مرتبط به‌منظور روزآمدسازی و تطبیق مشاغل و نیازهای سازمانی بر اساس اهداف، مأموریت‌ها، وظایف و فرایندهای مورد عمل استفاده شود که در این صورت نیاز به مراجعه و بازدید میدانی از معاونت‌های تخصصی و مناطق می‌باشد و در هفته‌های آتی با هماهنگی‌های لازم این امر محقق خواهد شد.

print